این سوال که آیا خرید طلا ایده‌ی خوبی برای سرمایه گذاری است؟، سوال بسیاری از ما می باشد. با توجه به افزایش قیمت طلا در بازار جهانی، و همین‌ طور کاهش ارزش دلار آمریکا، مشکلات اقتصادی کشورهای بزرگ جهان و موارد دیگر، دلیلی خوبی شده است که خیلی از مردم در سراسر نقلط جهان به خرید انواع طلا روی بیاروند و تصمیم بگیرند از این قلز گرانبها برای سرمایه گذاری استفاده کنند. برای این نوع سرمایه گذاری، مشاوره سرمایه گذاری در طلا می تواند کمک رسان خوبی برای شما باشد.

پاسخ به سوال بالا بسیار کوتاه است. قبل از تصمی به خرید طلا و جواهر و روی اوردن به سرمایه گذاری در ان باید با مشاوره سرمایه گذاری در طلا مشورت کنید و به تکاتی توجه کنید. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که باید قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری به ان توجه کرد این است که به هیچ عنوان در سرمایه گذاری روی طلا و یا چیز دیگر نباید ضرر کنید.

خرید طلا معقوله ای نیست که بتوان بی هدف به سراغ ان رفت. باید هدف و منظور خود را برای سرمایه گذاری در ان بدانید. خرید طلا هزینه بر است و اگر می خواهید سرمایه گذاری خود را روی طلا انجام دهید ابتدا باید هدف خود را از این کار بدانید.

در ادامه قصد داریم تا مهم‌ ترین دلایلی که باعث می ‌شوند که به کمک مشاوره سرمایه گذاری در طلا به سمت خرید طلا و سرمایه گذاری این فلز گرانبها برویم، را عنوان کنیم.

 

آیا خرید طلا برای سرمایه گذاری منطقی است؟

 

معمولا افرادی که به دنبال سرمایه گذاری روی طلا هستند، سرمایه گذاری بدون ریسک را ترجیح می دهند. ارز و دلار در چند سال اخیر، افت و خیز بسیار زیادی داشته است و تهیه کردن و حتی فروختن آن ها کار هر کسی نیست و دشوار است، به همین دلیل هر کسی نمی ‌تواند دنبال این گونه سرمایه گذاری برود. در واقع می ‌توان گفت که خرید طلا برای سرمایه گذاری ریسک خرید ارز را جبران خواهد کرد، چرا که هم ثبات قیمت آن نسبت به ارز و دلار بیشتر است و هم اینکه راحت ‌تر می‌ توان آن را خرید و فروش کرد. برای خرید طلا جهت سرمایه گذاری می توانید از علی ربیعی که مشاوره سرمایه گذاری در طلا است مشاوره بگیرید.

 

عدم ثبات اقتصادی در بعضی کشور ها

 

در کشورهایی که اقتصاد در آن ثبات نداشته ندارد، مردم به دنبال مواردی برای سرمایه گذاری می روند که اینده ی سرمایه ان ها را تضمین کند. اقتصاد مواردی مانند بانک ‌ها و بورس را شامل می ‌شود. زمانی که میزان سود بانک ها پائین بیاید و یا بانک ها ورشکسته شوند، آن دسته از افرادی که به دنبال سود گرفتن از سپرده در بانک بودند به خرید طلا روی می ‌آروند. بورس هم که همیشه میزان فراز و نشیب بسیار بالایی دارد، واگر در اطلاعات کافی نداشته باشید احتمال از دست دادن سرمایه و کاهش ارزش سرمایه در آن بسیار زیاد است. بنابراین در این مواقع روی آوردن به سرمایه گذاری روی طلا به کمک مشاوره سرمایه گذاری در طلا می ‌تواند بهترین گزینه برای سرمایه گذاری باشد.

 

خرید طلا آب شده

 

یکی از مهم تری دلایل محبوبیت در سرمایه گذاری در طلا، سهولت در اب کردن ان است و به همین دلیل نگهداری یکی از آن بسیار ساده‌ تر از پول و یا هر چیز دیگری است. نگهداری سرمایه خریداری شده در خانه، یک کار پر ریسک است و اگر هنگام تصمیم گیری برای سرمایه گذاری روی طلا سراغ طلای دست دوم و کم اجرت بروید، می ‌توانید به راحتی آن ها را آب کنید. این ویژگی حتی در موقع فروش طلا نیز بسیار کاربردی است  و به همین دلیل، این نوع سرمایه گذاری میان مردم طرفداران زیادی دارد.

همچنین از دیگر مزایای سرمایه گذاری روی طلا به کمک آموزش سرمایه گذاری در طلا در دلفین وست می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد

 

·         طلا در هر زمان به آسانی به پول نقد تبدیل می‌شود و به همین خرید و فروش آن بسیار ساده است.

 

·         با توجه به قیمت آن و تنوع در بازار، می‌توانید به راحتی با توجه به میزان بودجه و سرمایه‌ای که دارید طلا بخرید.

 

·          هیچ عنوان محدودیت زمانی ندارد و اگر فروشنده از قیمت روز طلا خبر داشته باشد، می‌توانید پروسه خرید طلا را انجام دهید.

 

·         خرید و فروش طلا ریسک بسیار پایینی دارد و میزان ضرر در این نوع سرمایه گذاری نسبت به انواع مشابه نزدیک به آن، بسیار کمتر است.

 

خرید طلا دست دوم و کم اجرت

 

خرید طلای دست دوم و کم اجرت بهترین راه برای سرمایه گذاری روی طلا است. امروزه طلای دست دوم محبوبیت زیادی پیدا کرده البته خرید طلای کم اجرت از قدیم با ایرانیان همراه بوده و خیلی از بانوان و حتی اقایان برای سرمایه گذاری درست و خوب به سراغ خرید طلای دست دوم و کم اجرت می رفتند.

دلایل زیادی برای انتخاب طلای دست دوم و کم اجرت وجود دارد که مهم ترین ان ها به شرح زیر است

 

·         با هزینه کمتر می توان طلا و جواهری زیبا خرید.

 

·         در هنگام فروش ان ضرر زیادی نمی کنیم.

 

·         در زمان خرید طلای دست دوم هزینه ای برای اجرت ان پرداخت نخواهید کرد که موجب صرفه جویی هنگام خرید می شود.

 

·         خرید طلا جز ان دسته از سرمایه گذاری ها به حساب می اید که می توان به عنوان وسیله زینتی از ان استفاده کرد و لذت برد.

امیدوارم با مطالعه ی این مقاله پایخ به سوال ابتدای متن را یافته باشید. و پایخ برای شما قانع کننده باشد. باید در نظر داشته باشید که خرید طلا و جواهر از مهم ترین خرید های شما می تواند باشد به همین دلیل باید برای خرید ان به مشاوره سرمایه گذاری در طلا در ارتباط باشید

منبع

 

غذای گربه پرشین با دیجی پت

>>> تاریخ انشتار پست :1400/10/19

غذای گربه پرشین

غذای گربه پرشین اهمیت زیادی برای سلامتی این گربه دارد. برای اینکه همیشه سرحال و شاد باشند، باید بهترین غذای گربه پرشین را برای آنها تهیه کنید. این غذا از ویژگی های خاصی برخوردار است تا نیازهای گربه پرشین را برطرف کند. گربه پرشین ویژگی های خاصی مانند تنبل بودن و کم تحرکی، بلند بودن موها، داشتن پوزه تخت، حساسیت به برخی بیماری ها و بدغذا بودن دارد که باعث شده است به غذاهای خاصی نیاز داشته باشند.

ویژگی های غذای گربه پرشین

با توجه به اینکه پوشش گربه پرشین، دارای موهای بلند و ابریشمی است، نیاز بیشتری به رسیدگی دارد، بنابراین غذای گربه پرشین باید سرشار از ویتامین ها و اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 باشد.

ویژگی دیگری که برای جلوگیری از تشکیل گلوله های مویی در معده دارد این است که باید آنتی هیربال باشد. به عبارت دیگر باید دارای فیبر بالایی باشد که موهای بلعیده شده از معده عبور دهد. هم چنین در کنار این غذا می توانید از مالت گربه نیز استفاده کنید.

چگونه غذای گربه پرشین را انتخاب کنیم

این گربه ها ذاتا تنبل هستند و فعالیت کمی دارند، مخصوصا گربه های بالغ عقیم شده پرشین کت، شدیدا در معرض ابتلا به چاقی و اضافه وزن قرار دارند. به همین دلیل باید غذای آنها کالری کمی داشته باشد. غذای پرشین کت باید دارای کربوهیدرات کم و پروتئین بالا باشد.

همان طور که می دانید گربه های پرشین بدغذا هستند و هر غذایی را نمی خورند. پس باید غذای آنها خوش خوراک باشد.

غذای پرشین کت باید دانه های درشت داشته باشد؛ چراکه پوزه های آنها تخت است و برای خوردن دانه های ریز مشکل دارند.شما میتواند غذای گربه پرشین دیجی پت تهیه  کنید

غذاهای مضر برای گربه های پرشین

برخی غذاها وجود دارند که برای گربه ها سمی هستند  از دادن این غذاها به گربه پرشین خود پرهیز کنید زیرا این مواد می تواند باعث کاهش سلامتی شود.

شکلاتکافئینانگور و کشمشپیاز، سیر و پیازچهالکلتخم مرغ خامغذای سگ-لزوماً برای گربه ها سمی نیست، بلکه برای آنها سالم نیست.شیر

از این غذاهایی که برای گربه شما سمی یا خطرناک است آگاه باشید. به گربه خود از باقی مانده غذای خود ندهید. تمام تلاش خود را انجام دهید تا این غذاها از دسترس گربه دور باشد. اگر فکر می کنید گربه شما به طور تصادفی یکی از این غذاهای سمی را مصرف کرده است، بلافاصله با دامپزشک مشورت کنید.


آنچه گربه های پرشین برای خوردن نیاز دارند

مطالعات نشان داده است که گربه ها برای سالم ماندن به رژیم غذایی سرشار از پروتئین نیاز دارند.

به طور سنتی، غذای گربه با غلات درست می شد. اما مطالعات اخیر نشان داده است که گربه ها نیازی به خوردن مقدار زیادی کربوهیدرات ندارند. در حقیقت گربه ها از نظر بیولوژیکی ساخته شده اند و نمی توانند کربوهیدرات بخورند. بدن آنها آنزیم های لازم برای تجزیه یا پردازش کربوهیدرات ها را ندارد.

اگر گربه بیش از حد کربوهیدرات مصرف کند، ممکن است دچار مشکلات سلامتی مانند مشکلات گوارشی یا دیابت شود. برای دستیابی به یک رژیم غذایی سالم و متعادل باید به تجزیه عناصر مغذی زیر برای رژیم گربه خود ادامه دهید:

52 درصد کالری روزانه از پروتئین35 درصد کالری روزانه از چربی5 درصد کالری روزانه از کربوهیدرات آیا گربه های ایرانی به رژیم خاصی نیاز دارند؟

بله، گربه های ایرانی نیازهای غذایی منحصر به فردی دارند. هنگام انتخاب غذای آنها باید تجزیه عناصر مغذی فوق را دنبال کنید. اما شما همچنین باید چهره و خز آنها را نیز در نظر بگیرید. گربه های ایرانی صورت صاف دارند که می تواند خوردن غذای خشک و نوشیدن آب کافی را برای آنها چالش برانگیز کند. شاید لازم باشد غذای آنها را در یک ظرف غذای کم عمق سرو کنید. زیرا در غیر این صورت ممکن است در خوردن غذای خود مشکل داشته باشند .همچنین به دنبال  کنسروی باشید که تمام مواد مغذی مورد نیاز آنها را تأمین کند، زیرا ممکن است هیچ ماده مغذی از غذای خشک دریافت نکنند.

همچنین  گربه های ایرانی کتهای ضخیم و بلندی دارند که باعث ایجاد گلوله های مویی شود. غذایی را انتخاب کنید که به طور خاص برای کمک به مدیریت گلوله مو طراحی شده باشد.

خرید غذای گربه پرشین

شما می توانید برای خرید غذای گربه پرشین در دیجی پت، انواع محصولات را مشاهده کنید و در صورت لزوم با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. پتیشا با ارائه قیمت های منصفانه و تضمین کیفیت محصولات خود تواسته سهم زیادی در خرید اینترنتی غذای پرشین کت داشته باشد.خرید غذای گربه

>>> تاریخ انشتار پست :1400/10/18

مهم ترین عامل در نگهداری گربه خرید غذای گربه است. کیفیت زندگی گربه ها بسیار به نوع غذای گربه مصرفی آنها وابسته است. به طور میانگین گربه ها حدود 12 تا 15 سال عمر میکنند و انتخاب صحیح غذای خشک گربه از همان ماههای اول زندگی، مسیر سلامت او را در میانسالی و پیری تعیین می نماید. مهترین مسائلی که با انتخاب صحیح غذای گربه قابل پیشگیری است عبارت اند از : سلامت دندانها، کم شدن ریزش مو، سلامت کلیه ها، سلامت دستگاه گوارش، عدم چاقی و … .

غذاهای خشک یکی از پرطرفدارترین خوراکی‌ها برای گربه‌ها هستند که برای انواع گربه‌ها تولید می‌شود. از بچه‌گربه‌های کوچک تا گربه‌های مختلف از نژادهای متفاوت می‌توانند این غذا را بخورند. برای انتخاب غذای خشک گربه باید به نکات مختلفی توجه کنید. غذای خشک برای گربه بالغ و بچه‌گربه با هم متفاوت است. وقتی از یک بچه‌گربه نگهداری می‌کنید باید غذای مناسب او خریداری کنید تا تمام نیازهای تغذیه‌ای برای رشد و بالغ شدن فراهم شود.

غذای خشک را باید با توجه به سن، نژاد و جثه گربه انتخاب کرد تا گربه دچار اضافه‌وزن، سوءتغذیه و یا مشکلات گوارشی نشود. در پت‌شاپ پت‌خرید غذای خشک برای انواع گربه‌های نر و ماده خانگی، بالغ، شیرده، حامله و... کاملاً مطابق با نیازهای حیوان شما در دسترستان است. برای تهیه غذای خشک مناسب گربه خود حتماً باید این موارد را در نظر بگیرید تا پت شما همیشه سرحال و شاداب باشد.

 

ویژگی‌های غذای خشک برای گربه‌ها

غذاهای خشک گربه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای صاحبان گربه هستند. این محصولات نه تنها برای رژیم غذایی گربه‌تان مناسب هستند، بلکه بر روی سلامت دهان و دندان آن‌ها نیز اثر دارند. از ویژگی‌های غذای خشک گربه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

غذاهای خشک رطوبت کمتری دارندغلظت مواد مغذی در آن‌ها بیشتر استاستفاده آسانی دارندمیزان فاسد شدن این غذاها به دلیل رطوبت پایین بسیار کم است

غذای خشک گربه متناسب با نیازها و ویژگی‌های مختلف حیوان تولید شده است. غذای خشک در انواع طعم و اشکال مختلف برای گربه‌ها تولید می‌شود تا سلیقه حیوان خانگی شما را تأمین کند.

 

مزایای غذای خشک برای حیوان خانگی

غذای خشک گربه مزایای بیشتری نیز دارد. این محصول در طی روز تازه می‌ماند و از این نظر به‌صرفه‌تر است. شما می‌توانید ۱ ظرف غذای خشک برای گربه‌تان بگذارید و او طبق میل خودش کم کم و در وعده‌های کوچک‌تر غذا بخورد. یک پاکت غذای خشک برای مدتی طولانی تازه و سالم می‌ماند.

غذای خشک برای دندان‌های گربه مفید است. این محصول از مشکلات دندانی جلوگیری کرده و ماهیچه‌های فک گربه را قوی‌تر می‌کند. وقتی یک غذای گربه برای سن خاص، مثلا برای بچه گربه ها یا گربه های مسن تولید می‌شود، اندازه آن غذا طوری طراحی می‌شود که خوردنش برای گربه راحت‌تر باشد.

 

بهترین برندهای غذای خشک گربه

دیجی پت فروشگاهی کامل از بهترین و شناخته‌شده‌ترین برندهای ایرانی و خارجی غذاهای خشک برای حیوانات خانگی است. پت‌خرید سال‌هاست محصولاتی با کیفیت و مقرون‌به‌صرفه به بازار عرضه می‌کند. انواع برندهای غذای خشک گربه بالغ، بچه‌گربه، گربه ایرانی و... در پت‌خرید یافت می‌شود.شما می‌توانید محصولات برترین برندهای تولید کننده غذای گربه را در سایت دیجی پت خرید خریداری کنید.

 

نحوه انتخاب غذای خشک مناسب گربه سن گربه

در زمان خرید، غذای  خشک گربه ای را انتخاب کنید که برای سن گربه شما تهیه شده است. غذاهایی که برای سنین خاصی تولید می شوند، دارای ترکیباتی هستند که برای آن سن ضروری است. غذاهای مخصوص بچه گربه ها سرشار از انرژی است و باعث رشد مناسب آنها می‌شود. غذاهای مخصوص گربه‌های جوان سرشار از مواد معدنی و با کالری و انرژی کمتر است. غذاهای مخصوص گربه‌های مسن پر انرژی است و ترکیبی دارد که به کنترل وزن آنها کمک می‌کند.

 

روش زندگی گربه

گربه هایی که همیشه داخل خانه هستند و یا کمتر بیرون می‌روند رژیم غذایی متفاوتی دارند. گربه‌های خانگی چون فعالیت کمتری دارند معمولا اضافه وزن پیدا می‌کنند بنابراین باید رژیم غذایی مخصوص گربه داشته باشند که کالری کمتری داشته و به کنترل وزن آنها کمک کند.

 

نیازهای ویژه گربه

متاسفانه اکثر گربه‌ها از بیماری‌های قلبی و دیابت رنج می‌برند. غذاهای دامپزشکی مخصوصی برای این موارد وجود دارد. اگر مطمئن نیستید چک‌آپ‌های دوره‌ای را انجام داده و با دامپزشک خود مشورت کنید.

 

فروش انواع غذای خشک گربه در دیجی پت خرید با قیمت مناسب

غذای خشک گربه بسیار مقرون به‌صرفه‌تر از انواع دیگر محصولات غذایی مربوط به گربه است. دیجی پت با فروش معتبرترین و ارزان‌ترین غذاهای حیوانات خانگی ازجمله انواع غذای خشک گربه در دسترس شما است. در پت خرید برندهای غذایی معتبر با قیمت‌های مختلف برای انتخاب راحت‌تر شما وجود دارد.

برای خرید آسان و آنلاین انواع غذای خشک گربه کافی است در فروشگاه اینترنتی دیجی پت خرید غذاهای خشک گربه مناسب ویژگی‌ها و نیازهای گربه خود را بررسی و بهترین مورد را سفارش داده و خریداری کنید.